Temex dla warszawskiego Konesera

W ramach umowy podwykonawczej z Hochtief, firma Temex będzie miała swój udział w budowie nowego zespołu zabudowań w Centrum Praskim Koneser.

Nowy zespół zabudowy w warszawskim koneserze to kompleks komercyjnych budynków o powierzchni 32 tys metrów kwadratowych. Powstaną cztery nowe budynki od dwóch do sześciu kondygnacji naziemnych oraz trzech podziemnych. Nowy kompleks będzie dzielił powierzchnię komercyjne z hotelową oraz mieszkalną. Jest to kolejny etap rozbudowy i rewitalizacji Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser zlokalizowanej przy ulicy Ząbkowskiej na Pradze Północ.

W ramach umowy Temex zajmie się kompleksowym wykończeniem wnętrz. Temex odpowiada za aranżację pomieszczeń wspólnych, w tym za reprezentatywny hall oraz recepcję, toalety, jak również szereg prac adaptacyjnych. – Inwestorzy postawili bardzo wysokie wymagania dla tego obiektu, który już jest najbardziej reprezentatywnym obiektem tej części Warszawy a swoim wzornictwem nawiązuje do czasów świetności tego miejsca. Jest to bardzo duże wyzwanie projektowe, dlatego jesteśmy dumni z możliwości brania udziału w tym przedsięwzięciu – zaznacza przedstawiciel firmy.

Facebook
Facebook
Instagram